Kur noformējama izdevīga Octa un Kasko apdrošināšana?

kasko apdrošināšanaKur noformējama izdevīga Octa un Kasko apdrošināšana?

Pirmais, kas nāk prātā, dzirdot jēdzienu ”apdrošināšana”, daudziem ir automašīnas apdrošināšana. Turklāt octa ir obligāta prasība ikvienam mehanizētam transporta līdzeklim, kas piedalās ceļu satiksmē. Octa polise, kas iegādāta Latvijā, derīga arī ārpus Latvijas – Eiropas Ekonomikas zonā un Šveicē. Octa polises darbību regulē Octas likums – tajā skaidri atspoguļoti transporta līdzekļa vadītāja pienākumi un tiesības.
Saskaņā ar likumu Octas polises atmaksā zaudējumus, kas nodarīti citas personas mantaiun veselībai. Piemēram, Octa sedz zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu bojāeju, kā arī par transportlīdzekļa evakuāciju no notikuma vietas. Tāpat octa sedz videi radītos postījumus, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot ārstēšanās izdevumus.
Octas iespējams iegādāties uz atšķirīgiem termiņiem – piemēram, 3, 6 un vairāk mēnešiem. Turklāt, lai iegādātos Octa polisi, nemaz nav jādodas uz apdrošināšanas kompānijas filiāli – mūsdienās labākos piedāvājumus atrast un iegādāties var arī online režīmā.

Kasko apdrošināšana internetā – lielisks risinājums Tavām ērtībām

Ja gribi iespējami ātri uzzināt, cik izmaksās KASKO apdrošināšana, visātrāk un ērtāk to noskaidrot, izmantojot online kalkulatoru. Tas ir parocīgs instruments, kas vien dažu sekunžu lakā ļauj uzzināt vairāk par polises noformēšanu, kā arī saņemt aprēķinu par izdevīgākajiem piedāvājumiem. Jāņem vērā, ka to, cik izmaksās KASKO apdrošināšana noteiks vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa vecums un vērtība, modelis, autovadītāja vecums un stāžs u.c.
Kasko online kalkulators īpaši noderīgs, lai noskaidrotu, cik izmaksā KASKO apdrošināšana. Kas nosaka, kāda ir cena kasko polisei? Te daži galvenie kritēriji: transportlīdzekļa vecums, marka, modelis, izvēlētie riska segumi, transportlīdzekļa vadītāja apdrošināšanas vēsture, pašriska apjoms, polises darbības teritorija u.c.

Lieliski piedāvājumi internetā

Reizēm, ieskatoties lielajā automašīnas apdrošināšanas piedāvājumā, var gadīties apjukt. Te var noderēt ieteikums ieskatīties labāko apdrošināšanas brokeru piedāvājumā. Izvēloties labākos piedāvājumus, vari rēķināties arī ar dažādiem bonusiem, piemēram, lielisku un ātru apkalpošanu un apdrošināšanas ekspertu konsultācijas.
Automašīnas apdrošināšana – Octa un KASKO apdrošināšana – ir ļoti būtisks veids, kā rūpēties par savu un apkārtējo drošību. Labākos risinājumus meklē internetā!