Visu veidu tulkošana jaunu mērķu realizēšanai!

 

tulkošanaAr dažādām svešvalodām saskaramies nepārtraukti. Dažkārt pietiek ar ieskatīšanos vārdnīcā vai interneta iespēju izmantošanu. Taču, ja vajadzīga nopietnāku tekstu tulkošana, vērts šo uzdevumu uzticēt zinošam speciālistam. Mūsdienās strādā dažādi tulki un tulkošanas biroji, piedāvājot visdažādākos pakalpojumus .
Profesionāla dokumentu tulkošana palīdz sazināties ar klientiem, biznesa partneriem un organizācjām ārzemēs. Ja dokumentu tulkošana vajadzīga steidzami, jāizvēlas tulks, kas sev uzticēto darbu izdarīs termiņā. Noteikti vērts pārliecināties, vai iztulkotais teksts ietver visu nepieciešamo informāciju, tostarp precīzus grafikus, tāmes u.c

Tulkošanas cenas – kādi kritēriji tās ietekmē? – www.skrivanek.lv

Notariāli tulkojumi ir vajadzīgajā valodā pārtulkoti teksti, kurus ar parakstu garantē zvērināts tulkotājs, bet tulkotāja paraksts tiek apliecināts pie notāra. Atkarībā no vajadzības, notarāli tulkojumi var tikt izpildīti divos veidos – piemēram, apliecinājums tiek pievienots pie dokumenta oriģināla vai kopijas. Notariāli tulkojumi nepieciešami dažādu veidu papīros, piemēram, uzņēmuma reģistra uzziņās, autovadītāja apliecības tulkošanā, pilnvarās u.c.
Bez šaubām, aktuāls jautājums ir arī – kā tiek aprēķinātas tulkošanas cenas. Tulkošanas cenas vienmēr atkarīgas no tulkojamā apjoma, apliecinājumu nepieciešamības un eksemplāru daudzuma. Ikviens pasūtījums tiek izvērtēts individuāli un , ja apjoms ir vērienīgs vai nepieciešami vairāki dokumenti, nereti tiek noteiktas atlaides, kas darījumu padara pievilcīgāku! Savukārt, ja vajadzīga mutiskā tulkošana, parasti tulkošanas cenas tiek aprēķinātas, par pamatu ņemot laika patēriņu. Nozīmīgi ir arī, vai vajadzīgs kāds papildus aprīkojums. Bez šaubām, arī šoreiz tulkošanas cenas atkarīgas no tulkošanas veida un specifikas, vietas, kur tulkošana notiks u.c. niansēm.
Ja uzturies starptautiskā vidē, kur saskarsme ar citu valodu lietojumu vajadzīga katru dienu un tulkošana vajadzīga regulāri, ieteicams izvēlēties kompāniju, ar kuru varētu rēķināties ilgtermiņā. Labāko valodu uzņēmumu pakalpojumu klāstā ietilpst dažādu veidu tulkošana, piemēram, dažādu sfēru tekstu tulkošana, mājaslapu tulkošana, arī konferenču tulkošana, sinhronā tulkošana, secīgā tulkošana u.c pakalpojuma varianti.
Bieži vajadzīga dokumentu tulkošana, notariāli tulkojumi vai cita veida tulkošana? Uzsāc sadarbību ar uzticamu šo pakalpojumu sniedzēju un saņemt teicamu rezultātu!