Telts noma kāzām – pakalpojums īpašajam brīdim – akurats.com/lv/telts-noma-kazam

nomāt telti kāzāmTelts noma kāzām – labākos risinājumus atradīsiet pie ekspertiem

Rīkojot ikvienu pasākumu, svarīgi parūpēties par pienācīgu aprīkojumu. Piemēram, ja pasākums plānots brīvā dabā, noderīga būs piemērota telts. To dažkārt ir ērtāk nomāt, nekā pirkt. Tāpat der atcerēties to, ka pasākumu aprīkojuma speciālistu pakalpojumu klāstā ir arī visvisādi papildu pakalpojumi, piem., bāra letes noma vai gāzes sildītāju noma. Vispirms gan jāsaprot, kāda tipa aprīkojums tad vajadzīgs. Piemēram, ja pasākums gaidāms visdrīzāk labā laikā, tad iespējams Jums pietiekama būs mazas nojumes īre. Bet pasākumiem, kur gaidāms ievērojams viesu skaits un, kas norisinās nenosakāmos laika apstākļos, derēs lielas slēgtās nojumes īre.

Telts noma kāzām – pakalpojums īpašajam brīdim – http://akurats.com/lv/telts-noma-kazam/

Kāzu svinības ārpus telpām ir izteikta tendence arī Latvijā, un šāda virziena pasākumiem nebūs derīga parastas nojumes īre – Jums ir nepieciešama speciāla telts noma kāzām. Telts noma kāzām parūpēsies, ka svinībām tiek nodrošinātas īpaši glītas un greznas teltis.
Tā, lai Jūs būtu pārliecināti par pasākuma izdošanos, ieteicams, lai telts noma kāzām būtu uzticēta pieredzes bagātam speciālistam.

Vēsā laikā noderēs gāzes sildītāju noma

Gāzes sildītāju noma būs vēl viena opcija, kas būs noderīga organizētājiem, kuri vēlas būt droši par sava brīvdabas pasākuma izdošanos. Gluži tāpat gāzes sildītāju noma būs īpaši noderīgs serviss tāda veida brīžos, kas Jūsu pasākums noritēs tumšajā diennakts laikā. Visbiežāk gāzes sildītāju noma nodrošinās pašu sildītāju piegādāšanu, gāzes balonus un arī to novākšanu pēc pasākuma.

Bāra letes noma

Gadījumā, ja Jūsu organizētais pasākums brīvā dabā norisinās vakarā un tur paredzēta dzērienu servēšana, noderēt var aprīkojuma pakalpojums ir bāra letes noma. Bāra letes noma ļaus servēt dzērienus jebkurā vietā, kur tas būs nepieciešams. Bāra letes noma tāpat ļaus izvēlēties ērtāko bāra letes dizainu tā, lai tā izskatītos ne vien pievilcīga, bet tāpat arī parocīga bārmeņiem. Ielūkojieties bagātīgajā piedāvājumā un izvēlieties tos risinājumus, kas vislabāk iederēsies pasākumā!