Šeit vari iepazīties ar plašo piedāvājumu un uzzināt, kā tie var noderēt Tev!

ŠeitEfektīvi palīgi sakārtotai videi

Jebkura uzņēmuma vadībai jāgādā arī par tīrības uzturēšanu darba vietā – galu galā kārtīgā vidē darbi sokas daudz raitāk, turklāt telpu iekārtojums daudz var pastāstīt par uzņēmumu arī tā viesiem.
Te noderīgas var būt dažādas preces un pakalpojumi, piemēram, gumijas paklāji grīdām, kokvilnas paklāji, mopu serviss, mikrošķiedru lupatiņas. Šeit vari iepazīties ar plašo piedāvājumu un uzzināt, kā tie var noderēt Tev!

Kādēļ izvēlēties paklāju servisu?

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ofisā veic vairākus uzdevumus – nodrošina gan lielisku vizuālo efektu, gan arī ir praktisks risinājums. Piemēram, kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ir ļoti funkcionāls un praktisks risinājums, jo uzsūc mitrumu un netīrumus! Gumijas paklāji ir ļoti izturīgi arī pret salu, tādēļ tos var novietot arī pie ieejas ēkā. Kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņas reizes vairāk netīrumu un mitruma, nekā pats sver! Jāpiebilst, tie pieejami dažādās krāsās, tādēļ lieliski iederēsies jebkurā interjerā.
Kvalitatīvs paklāju serviss spēj nodrošināt ne tikai daudzveidīgu paklāju izvēli, bet arī to nomaiņu un uzturēšanu. Tas nozīmē, ka lietotie paklāji periodiski tiks aizstāti ar jauniem un tīriem, un Tev nebūs jāuztraucas par paklāja uzkopšanu.
Plašāku informāciju par paklāju servisu vari uzzināt šeit.

Mopi grīdas mazgāšanai – efekts vienā mirklī

Vēlies, lai grīdas Tavā birojā vai mājoklī vienmēr būtu tīras, bet nav nekādas vēlēšanās veltīt daudz laika, lai to panāktu? Tādā gadījumā Tev noderīgs būs mopu serviss! Tātad – klients izvēlas sev nepieciešamo mopu un uzņēmums to piegādā noteiktajā laikā un vietā, kā arī veic to regulāru apmaiņu. Tādā veidā mopu serviss garantē vienmēr tīrus mopus darba kārtībā un līdz ar to arī augstāku tīrības standartu uzņēmuma telpās. Rūpējoties par klientu ērtībām, mopu serviss nodrošina dažādus mopu veidus un izmērus.

Kādēļ izmantot mikrošķiedru lupatiņas?

Uzkopšanas darbos arvien vairāk tiek izmantotas arī mikrošķiedru lupatiņas. Pateicoties īpašajam sastāvam, mikrošķiedru lupatiņas labi savāc putekļus un spodrina dažādas virsmas. Mikrošķiedru lupatiņas var nopirkt saimniecības preču veikalos, bet iespējams izmantot arī mikrošķiedru lupatiņu servisu, kas atvieglos ikdienu.

Augstas kvalitātes aprīkojums tualetes telpām

Interesē arī higiēnas aprīkojums? Ielūkojies daudzveidīgajā klāstā un izvēlies atbilstošāko risinājumu! Piemēram, putu ziepju dozators ļauj vienkārši nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Jāpiebilst, putu ziepju dozators ir arī ekonomisks risinājums, jo vienā reizē tiek izmantots 0,4 ml ziepju. Putu ziepju dozators pieejams dažādās variācijās – piemēram, mūsdienīgais dozators ar gaismas sensoru sniedz ziepes tiklīdz fiksē, ka zem sensora ir roka.
Rūpēties par sakārtotu darba vidi vēl nekad nav bijis tik ērti – paklāju serviss, mikrošķiedras lupatiņas un citi palīglīdzekļi palīdzēs sasniegt lielisku rezultātu.