Octa un Kasko kalkulators – uzzini, kuri ir izdevīgākie piedāvājumi Tavam auto

kaskoPirmais, kas nāk prātā, dzirdot jēdzienu ”apdrošināšana”, noteikti ir automašīnas apdrošināšana. Turklāt octa ir obligāta prasība ikvienam mehanizētam transporta līdzeklim, kas pārvietojas pa ceļiem. Octa polise, kas noformēta Latvijā, derīga arī ārpus tās robežām – gan Eiropas Ekonomikas zonā, gan Šveicē.
To, kā strādā Octa polise, nosaka Octa likums – tajā norādīti darbības principi, transporta līdzekļa vadītāja pienākumi un tiesības.
Saskaņā ar šo likumu Octas polises sedz zaudējumus, kas radīti trešās personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Piemēram, Octa apmaksā zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu bojāeju, kā arī par tā evakuāciju no notikuma vietas. Tāpat octa apmaksā videi radītos postījumus, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot
ārstēšanās izdevumus.
Kā norāda dažādi piedāvājumi – octas cenas mēdz pat visai krasi atšķirties. Tās ietekmē vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa veids, izlaiduma gads, apdrošināšanas sabiedrības noteikumi. Nozīme ir arī ziņām par autovadītāju – braukšanas vēsturei, juridiskam statusam u.c.

Pērc kasko online un nepārmaksā!

Esot uz ceļa, var gadīties dažādas situācijas – no tām nav iespējams izvairīties pilnībā, taču iepriekš var parūpēties par savu un transportlīdzekļa drošību, noformējot Kasko polisi. To, tāpat kā Octa polisi, ērti var noformēt internetā. Vispirms gan vajadzētu noskaidrot, kādu informāciju piedāvā Kasko kalkulatori, jo tas ir veids, kā uzzināt, kādu polisi labāk izvēlēties.
Kasko kalkulators īpaši noderīgs, lai noskaidrotu, kāda ir cena kasko polisei – tas ir nozīmīgi allaž, sevišķi, ja tiek iegādāts kasko online. Kas ietekmē to, kāda ir cena kasko polisei? Te svarīgākie faktori: spēkrata vecums, marka, modelis, izvēlētie riska segumi, transportlīdzekļa vadītāja apdrošināšanas vēsture, pašriska apmērs, polises darbības teritorija u.c.

Nepieciešama Octa vai Kasko? Iegādājies to tiešsaistē!

Dažkārt, ieskatoties plašajā automašīnas apdrošināšanas piedāvājumā, var nākties
apjukt.
Kādu polisi iegādāties? Protams, nozīmīgs faktors ir Octa un Kasko izmaksas, taču uzmanību vajadzētu pievērst arī citiem faktoriem, piemēram, bonusiem, kvalitatīvai un ātrai apkalpošanai, iespējai saņemt konsultācijas.
Parūpējies par savu un sava transportlīdzekļa drošību – iegādājies Octas polisi, kā arī
Kasko online un novērtē visas priekšrocības, ko tās dod!