Nereti dzirdams jautājums – vai ir pieejams kredīts bez darba?

kredītsKā izvēlēties piemērotāko ātro kredītu?

Brīžos, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu risinājumu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt iespējams neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Aizdevuma noformēšanas priekšnosacījumi

Ātrais aizdevums pieejams tiem , kas atbilst dažām aizdevēju izvirzītām prasībām.

Tev jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem

Nereti dzirdams jautājums – vai ir pieejams kredīts bez darba? Te jāņem vērā, ka, izskatot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī citi regulārie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi oficiāli ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, turklāt tā ir pietiekama, lai spētu aizdevumu atmaksāt, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba.

Tev jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Meklējot piemērotāko aizdevuma variantu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma limitam. Liela daļa kredītdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis nosacījums tiek īstenots, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā arī jaunākiem cilvēkiem, taču izvēle ir mazāka, nekā no 20 gadiem.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs ņem vērā arī kredītvēsturi. Lai ātrais aizdevums būtu pieejams, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti ir salīdzinoši vienkārši noformējami – tiešsaistē. Vēl viena būtiska priekšrocība – aizdevumam pieteikties iespējams no ikvienas vietas Latvijā, kur pieejams internets. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi tikai dažu minūšu laikā.

Pie daļas kredītdevēju pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināta procentu maksa. Pēc noteiktā termiņa jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – 30 dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem pieejami nav.

Bezmaksas kredīts ir lieliska iespēja saņemt vēlamo naudas summu un nepārmaksāt . Tomēr krediti bez procentiem ir izdevīgs risinājums tikai tad, ja tiek atdoti līdz noteiktā termiņa beigām. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamiem sarežģījumiem nākotnē.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir vairāku kredītdevēju piedāvājumā, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko risinājumu. Meklējot labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš un citas nianses.

Uzzini kopējās kredīta izmaksas kredītu kalkulatorā

Lai iegūtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, būtisks ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators izvietots aizdevēju mājaslapās, un ļauj iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noderīgs, ja ir plāns noformēt ilgtermiņa aizdevumu, jo ļauj iegūt priekšstatu par ikmēneša maksājumiem. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots pie ikviena kredīta noformēšanas.

Lai arī pie nebanku kredītdevējiem nereti pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāpatur prātā, ka ikviens aizdevums ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.