Lipc.lv

MOPU SERVISS TEICAMAI GRĪDAS SAUSAJAI UZKOPŠANAI

by lipc on 15/05/2017

Ikvienam uzņēmumam un mājsaimniecībai sevišķi nozīmīga ir ne vien kārtīga darba vai dzīves telpa, bet arī ekonomisks finanšu izlietojums. Berendsen produkti, piemēram, mopu serviss, gumijas paklāji grīdām, putu ziepju dozators palīdz īstenot abus šos mērķus. Kokvilnas paklāji ir ļoti ērts risinājums pret lielu grīdas mitrumu, bet mops un tā noma atvieglo ikviena uzņēmuma ikdienu.

Berendsen mopu serviss Jūsu uzņēmumu vai māju nodrošinās ar īpaši piemērotiem darbarīkiem sausajai grīdu uzkopšanai. Mops un tā noma palīdzēs sasniegt efektīvu un kvalitatīvu grīdas uzkopšanu, jo šis darbarīks izgatavots no speciālas dzijas, kas efektīvi savāc dažādus putekļus un netīrumus. Kokvilnas mops  un tā noma nodrošina virkni ieguvumu – tas atvieglo grīdas uzkopšanu, taupa līdzekļus, kā arī būtiski samazina rūpes par mopa uzturēšanu labā darba kārtībā un kopšanu, jo par to gādā Berendsen mopu serviss. Mops un tā noma sargā grīdas virsmu no ātras dilšanas, turklāt tas ļauj samazināt izmaksas arī par telpu mitro uzkopšanu, kā arī par grīdas vaskošanu un pulēšanu. Mopu serviss piedāvā darbarīkus, kas ļoti labi atbilst dažādu virsmu grīdām – flīžu, betona vai koka grīdām, kā arī parketam, linolejam un laminētam parketam. Mopu serviss piegādā mopus, kuru izmēri ir 56 cm, 110 cm un 46 cm.

Vairāk uzzini- http://www.berendsen.lv/kokvilnas-mopi

GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM GAN IEKŠTELPĀM, GAN ĀRĀ

Berendsen gumijas paklāji grīdām ir dažādi, piemēram, skreiperi ir izturīgi paklāji, kas veic rupjo gružu – sniega, grants, smilts, māla – savākšanu. Gumijas paklāji grīdām ir ļoti ērti lietojami un tie ir sevišķi piemēroti tādiem gadalaikiem kā ziema un rudens. Gumijas paklāji grīdām der lietošanai gan iekštelpās, gan ārā, tos var novietot Jums vajadzīgajā vietā, piemēram, pie telpas ieejas iekšpusē vai arī ārā, paklāji var veikt arī barjeras funkciju starp servisu un biroja telpām.

KOKVILNAS PAKLĀJI – EFEKTĪVS LĪDZEKLIS PRET MITRUMU TELPĀS!

Berendsen piedāvātie kokvilnas paklāji ir izcili ar to, ka uztver netīrumus, neļaujot tiem izplatīties pa visu telpu. Turklāt kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņas reizes vairāk mitruma un netīrumu, nekā tie sver. Kokvilnas paklāji ir plānoti novietošanai pie ieejas, kā arī citur darba telpās vai mājās, kur krājas smiltis, dubļi un citi netīrumi. Nomā pieejami kokvilnas paklāji šādos izmēros: 85 x 240 cm, 85 x 150 cm, 150 x 240 cm un 115 x 200 cm.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TAUPA GAN ZIEPES, GAN ŪDENI

Putu ziepju dozators palīdzēs saglabāt tīrību, patīkamu vidi un perfektu higiēnu darba telpās vai mājās. Berendsen putu ziepju dozators ir viegli un ērti lietojams, ekonomisks un ar elegantu dizainu.

Comments are closed.