Latvijas televīzijas kanāli internetā

Latvijas televīzija internetāNe vienmēr pietiek laika, lai skatītos pašmāju ziņas vai pārraides TV ekrānā. Daudz vienkāršāk, ja televīziju var vērot internetā, vienalga, atrodoties mājās vai darbā. Jāsaka, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs nu jau labu laiku var skatīties Latvijas televīzijas kanālus arī internetā, turklāt HD kvalitātē, izmantojot Lattelecom interneta televīziju.

Populārākie Latvijas TV kanālu tiešraides online

Lattelecom nodrošina 22 kanālu tiešraidi, tajā skaitā tiek piedāvāta arī Latvijas televīzija internetā. Nacionālās apraides kanālus iespējams skatīties tiešraidē, tomēr, ja gadās palaist garām sev interesējošu pārraidi, tad to iespējams noskatīties atkārtoti – sadaļā TV arhīvs. Lattelecom interneta televīzija TV arhīvā piedāvā  visu Latvijas TV kanālu 5 dienu arhīvu – skaties jebkuru pārraidi kad vēlies!

Lattelecom piedāvātie Latvijas TV kanāli:

ltv1 ltv7 lnt kanals2 tv5

  • LTV1 – informatīvi izklaidējošs nacionālās apraides kanāls, kas piedāvā gan ziņu raidījumus (Panorāma), gan analītiskos raidījumus. Tāpat skatītājus priecē informatīvie dokumentālie raidījumi un programmas par izklaidi, kultūru un citām jomām.
  • LTV7 – skaties aktuālas pašmāju sporta spēles, dokumentālās un mākslas filmas, seriālus un izklaidējošas pārraides jebkura vecuma skatītājiem.
  • LNT – kanāls, kas piedāvā objektīvus ziņu raidījumus, visdažādāko žanru filmas un izklaides raidījumus. Tāpat iespēja skatīties pašmāju TV šovus un labdarības pasākumus.
  • Kanāls 2 – izklaides kanāls, kas piedāvā Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmu video klipus, kvalitatīvas un baudāmas filmas un populārus izklaides raidījumus un TV šovus ikvienai gaumei.
  • TV5 – TV 5 Rīga ir Latvijas kanāls, kurā skatāmi jaunākie Krievijas realitātes un sarunu šovi.

Izmēģini interneta televīziju un skaties Latvijas kanālus bez maksas

Lattelecom interneta televīzija - 3 dienu izmēģinājums

Latvijas televīzija internetā pieejama ne tikai datoru, bet arī viedtālruņu un planšetdatoru īpašniekiem. Vienīgais, kas nepieciešams, stabils interneta pieslēgums. Atkarībā no interneta ātruma TV tiešraides iespējams skatīties divās kvalitātēs – augstā (HQ) un zemā (LQ). Minimālais nepieciešamais interneta ātrums vismaz 1 Mbit/s.

Tiem, kas vēl nelieto Lattelecom interneta televīziju, tiek piedāvāta lieliska iespēja 3 dienas izmēģināt TV tiešraidi bez maksas! Tajā skaitā bez maksas var skatīties arī Latvijas TV kanālus. Pēc izmēģinājuma perioda televīziju iespējams skatīties pastāvīgi tikai no Ls 2.85 mēnesī!

0 thoughts on “Latvijas televīzijas kanāli internetā

  1. This is a comment to the admin. I came to your Lipc.lv | Latvijas televīzijas kanāli internetā page by searching on Google but it was difficult to find as you were not on the front page of search results. I know you could have more visitors to your website. I have found a company which offers to dramatically improve your rankings and traffic to your site: http://acortarurl.es/57 I managed to get close to 500 visitors/day using their services, you could also get a lot more targeted traffic from search engines than you have now. Their service brought significantly more traffic to my site. I hope this helps!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *