Kvalitatīvas higiēnas preces, kā arī paklāji un to noma atrodamas Berendsen pakalpojumu klāstā

BerendsenAtvieglot rūpes par tīrības uzturēšanu uzņēmuma telpās palīdzēs gan atbilstošas higiēnas preces, gan arī maināmie paklāji un to noma. Viens no uzņēmumiem, kas var šajā jautājumā palīdzēt, ir Berendsen.

Mūsdienīga paklāju noma Tavām ērtībām

Paklāju noma ir mūsdienīgs un ļoti efektīvs veids, kā telpas padarīt tīrākas un viesmīlīgākas. Berendsen paklāju noma ietver dažādus variantus. Piemēram, Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji uzņēmumā veic vairākus uzdevumus – gan papildina interjeru, gan veic arī praktiskās funkcijas. Piemēram, gumijas paklāji grīdām piemēroti gan iekštelpām, gan ārtelpām, jo ir ļoti izturīgi. Izvēloties šo risinājumu, Tu noteikti būsi apmierināts ar savu izvēli, jo gumijas paklāji grīdām efektīvi savāc netīrumus, tādā veidā garantējot lielāku tīrības līmeni iekštelpās.
Dažādās uzņēmumu telpās tiek izmantoti arī kokvilnas paklāji – tie lieliski uzsūc
mitrumu un atvieglo ikdienu uzņēmuma darbiniekiem. Kokvilnas paklāji noderīgi
dažādās vietās, piemēram, pie ieejas, kur ir īpaši daudz dubļu un citu netīrumu.
Savukārt dizaina paklājs tiek izmantots ar mērķi piesaistīt garāmejošo personu uzmanību – tas patiešām ir gan pievilcīgs, gan arī praktisks risinājums.
Ja aktuāli maināmie paklāji, iespējams, noderēs paklāju noma. Tā palīdzēs nodrošināt augstāku tīrības standartu telpās un mazinās uzņēmuma darbinieku rūpes par grīdu tīrību.

Mops grīdas mazgāšanai – lielisks rezultāts garantēts!

Berendsen piedāvājumā ne tikai paklāju noma, bet arī mopa servis. Mops ir darbarīks, kas radīts, izmantojot speciālu materiālu – tas pievelk putekļus. Mops grīdas mazgāšanai var tikt pielietots gan sausajai, gan slapjajai uzkopšanai, turklāt Berendsen saviem klientiem piedāvā mopus vairākos izmēros: 46 cm, 56 cm un 110 cm. Šo iemeslu dēļ mops grīdas mazgāšanai ir derīgs gan mājas apstākļos, gan lielveikalos, izglītības iestādēs, viesnīcās un citur.

Dvieļu turētājs – inovatīs un noderīgs produkts

Papīra salvešu vietā vēlaties izmēģināt ko citu? Tādā gadījumā kokvilnas dvieļu turētājs ir viena no opcijām. Dvieļa ruļļa garums ir 35 metri, un ar to pietiek aptuveni 100 roku noslaucīšanas reizēm, bet pēcāk to iespējams izmazgāt un lietot atkārtoti. Tādā veidā Jūs rūpēsieties ne tikai par prātīgu resursu izmantošanu, bet arī dabu! Ja vēlaties, lai arī Jūsu darba vietā vai mājās atrodas dvieļu turētājs, ieskatieties Berenedsen piedāvājumā.

Higiēnas preces perfektai tīrībai

Ar lieliskām higiēnas precēm uzturēt tualetes telpas kārtīgas ir daudz vienkāršāk! Berendsen klāstā ir higiēnas preces dažādās krāsās, līdz ar to tās iederēsies jebkurā interjerā.
Rezumējot visu iepriekš sacīto – ja meklēti tiek kvalitatīvi maināmie paklāji, dvieļu turētājs vai cita veida higiēnas preces, ieskatieties Berendsen piedāvājumā!