Lipc.lv

KONFERENČU ZĀLES JŪSU VAJADZĪBĀM!

by lipc on 24/01/2017

Viesnīca Baltvilla skaistā Baltezera krastā aicina izmantot dažādas iespējas ikkatram – viesnīcā ir ne tikai ērti un mājīgi numuri, bet arī Baltvilla restorāns, sporta centrs, spa pakalpojumi, konferenču zāles. Apmeklētājiem pieejams arī rehabilitācijas centrs, kurā pieejami fizioterapija, ārstnieciskās masāžas, medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi. Viesnīca Baltvilla ir četrzvaigžņu viesnīca, kas nodrošina augsta servisa pakalpojumus ikvienam klientam.

Viesnīca Baltvilla nodrošina ar visu nepieciešamo tehniku aprīkotas, mūsdienu prasībām atbilstošas konferenču zāles dažādu pasākumu sarīkošanai. Konferenču zāles ir piemērotas gan lieliem, gan ne tik lieliem sarīkojumiem ar dažādu viesu skaitu. Viesnīcā izveidotas 3 konferenču zāles – Oranžā zāle, Dzeltenā zāle, Zaļā zāle, ikvienā no tām var uzņemt atšķirīgu sarīkojuma dalībnieku skaitu. Mūsu nodrošinātās konferenču sarīkošanas iespējas noder gan organizācijām, gan dažādiem uzņēmumiem pasākumu un semināru rīkošanai.

 

REHABILITĀCIJAS CENTRS UN TRENAŽIERU ZĀLE GAN PIEAUGUŠAJIEM, GAN BĒRNIEM

Mūsu viesnīcā izveidots rehabilitācijas centrs,sporta zāle kurā apmeklētājiem tiek piedāvāts ļoti plašs pakalpojumu spektrs – fizikālās terapijas procedūras, ārstnieciskā masāža, fizioterapija un daudz kas cits kā bērniem, tā pieaugušajiem. Mūsu rehabilitācijas centrs rūpējas arī par veselības profilaksi, tādēļ tajā tiek piedāvātas sporta nodarbības, par piemēru, aerobika, pilates, topošo māmiņu vingrošanam, joga iesācējiem. Rehabilitācijas centrs, kuru piedāvā viesnīca Baltvilla, ir daļa no kopējā kompleksa, kurā ietilpst arī konferenču zāles, Baltvilla restorāns.

 

FIZIOTERAPIJA JŪSU VESELĪBAS STIPRINĀŠANAI

Fizioterapija sekmīgi ārstē kaites, kas ir saistītas ar kaulu, muskuļu, saišu un locītavu problēmām. Fizioterapija ir vajadzīga pie plaušu saslimšanām un sirds un asinsvadu slimībām, lai līdzsvarotu sirds darbību, atjaunotu cilvēka fizisko izturību un normalizētu elpošanu. Fizioterapija, kuru Jums organizē viesnīca Baltvilla, palīdzēs Jums mazināt ikdienas steigā radušos saišu un muskuļu saspringumu, ļaujot izvairīties no sāpēm, diskomforta un locītavu problēmām. Viesnīcas sniegtā fizioterapija iekļauj arī tādas terapijas kā slinga terapija, motomed kustību terapija, tredmils. Pie mums pieejama fizioterapija arī bērniem.

 

BALTVILLA RESTORĀNS – LIELISKA VIETA NEAIZMIRSTAMAI MALTĪTEI!

Viesnīca Baltvilla Jums ļaus ne tikai atpūsties, bet arī ieturēt garšīgu maltīti, jo Baltvilla restorāns gatavo gardas pusdienas, brokastis un vakariņas. Baltvilla restorāns paredzēts ne tikai viesnīcas viesiem, bet arī dažādiem pasākumiem – šeit iespējams organizēt banketus, kāzas, dažādus vakarus, pasākumus.

 

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS RĪGAS TUVUMĀ

Ja vēlaties atpūsties, sarīkot lietišķu tikšanos vai parūpēties par savu veselību netālu no Rīgas, izvēlieties mūsu viesnīcas pakalpojumus! Viesnīca Baltvilla – pilnībā aprīkotas konferenču un semināru zāles, restorāns, veselības centrs, mājīgi numuriņi ezera krastā. Ienāciet www.baltvilla.lv un noskaidrojiet visu par mūsu pakalpojumiem!

 

Comments are closed.