Lipc.lv

JEBKURAM BRĪVDABAS PASĀKUMAM PAR GLĀBIŅU NO LIETUS UN VĒJA KALPOS TELŠU NOMA

by lipc on 17/04/2017

Rīgas svētki, Baltic Beach Party Liepājā, kāzas, dārza svētki un citi pasākumi ārpus telpām nav iedomājami bez pajumtes, kad sauli aizsedz nokrišņi un sāk līt lietus, snigt sniegs vai pūst auksts ziemeļvējš. Lai nepieļautu tādu varbūtību, viens variants ir izmantot, piemēram, viesu mājas, kultūras namus vai citas iznomājamās telpas. Daudz taupīgāks un ērtāks variants ir pārvietojamās teltis. Kā tas jāsaprot?

Teltis var pievest gandrīz visur, operatīvi uzstādīt un pēc pasākuma demontēt. Tieši tāpēc telšu noma ir tik ļoti noderīgs pakalpojums, organizējot daudzveidīgus pasākumus. Tieši telšu noma, gāzes sildītāji un citi telšu piederumi, piemēram, tribīne un saliekamā skatuve ir uzņēmuma “Akurāts” specifika.

PROFESIONĀLS  TELŠU NOMAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS VISĀ BALTIJAS TERITORIJĀ

SIA “Akurāts” piedāvā iznomāt teltis un nojumes daudzveidīgiem pasākumiem jau kopš 2005. gada. “Akurāts” telšu noma ir pieejama visās Baltijas valstīs. Uzņēmuma teltis izmanto ne tikai atpūtas un svinību pasākumos, bet arī celtniecībā, āra būvdarbos un noliktavās. “Akurāts” inventāru ir iespējams iznomāt gan atsevišķi, gan kopā ar papildus piederumiem atkarībā no tā, kādām nodarbēm teltis vai nojumes plānots izmantot. “Akurāts” strādā un attīstās jau vairāk nekā desmit gadus un šobrīd ir stabils līderis starp telšu nomas iestādēm.

Vairāk informācijas- http://akurats.com/lv/teltis/

ROMANTISKA ATPŪTA ARĪ VĒSAJĀS VAKARA STUNDĀS – SILTUMU TELTĪS IEVIESĪS GĀZES SILDĪTĀJI UN SILDLAMPAS

Pirmkārt, teltis nodrošinās cilvēkus no vēja un citiem nepatīkamiem nokrišņiem, un, otrkārt, gāzes sildītāji sasildīs gaisu tajās un izdzīs drēgnumu ārpus teltīm.. Tie spēj apsildīt aptuveni 20 kvadrātmetru plašu telpu. Uzņēmuma pārstāvji parūpēsies, lai gāzes sildītāji būtu precīzi uzmontēti un demontēti. Gāzes sildītāji tiek iznomāti kopā ar lietošanas pamācību. Piedevām, tas nav vienīgais sildīšanas ekipējums – “Akurāts” piedāvā apsildīt teltis arī ar sildlampām.

TRIBĪNE – ĒRTS INSTRUMENTS APMEKLĒTĀJU INFORMĒŠANAI UN ATBALSTĪTĀJU REKLAMĒŠANAI

Interesentus, iznomājot teltis, bieži piesaista arī  tribīne jeb oratora pults, kas lieliski noderēs pasākuma vadītājam vai apmeklētājiem, kuri grasās uzstāties citu cilvēku priekšā. Mēs ticam ka, tribīne ir vēsturiski pārmantots līdzeklis kvalitatīvai publiskai runai, jo, stāvot aiz tās, runātājs jūtas pārliecinātāks, kā arī tribīne ir uzbūvēta tā, lai nevarētu redzēt runātāja lapas un citus palīgmateriālus. Tribīne ir gatavota no lakota bērza saplākšiem. Izmēru ziņā tribīne ir ļoti parocīga un viegli pārvietojama – platumā 70 cm, augstumā 120 cm, dziļumā 60 cm. Tribīne kalpos kā reklāmas stends, novietojot to uz priekšējās plaknes.

“AKURĀTS” KONTAKTI

“Akurāts” bāze atrodas Ādažos, Muižas ielā 9 un rezervēt teltis Jūs varat internetā – www.akurats.lv vai pa kādu no tālruņiem – 67394933 un 26338888. Sazinieties jau šodien!

Comments are closed.