Ja aktuāli tulkošanas pakalpojumi, vērts ieskatīties – www.skrivanek.lv/lv pakalpojumu klāstā.

 

tulkošanas pakalpojumiVisu veidu tulkošana Tava biznesa vajadzībām!

Lai arī šobrīd pastāv dažādas opcijas – piemēram, vārdnīcas vai google translate tulkotājs, tomēr ne katru reizi ar to var precīzi iztulkot visu. Piemēram, datorprogrammas visus vārdus saprot burtiski un tā tos arī tulko. Tāpat vārdam var būt vairākas nozīmes, kas var radīt situācijas, ka tulkojumā izmantotais vārds attiecīgajā kontekstā nemaz neiederas. Tādēļ, ja vajadzīga dokumentu tulkošana, vērts piesaistīt peredzējušu speciālistu. Mūsdienās strādā dažādi tulki un tulkošanas biroji, sniedzot visdažādākos ar tulkošanu saistītus pakalpojumus .
Tulku un valodu centru klāsts ir diezgan liels – tomēr, kā zināt, pie kura no tiem doties, ja vajadzīga dokumentu tulkošana? Kas raksturo labu šī pakalpojuma sniedzēju? Lūk, dažas idejas – teicams valodu speciālists ir motivēts un zinošs, var tulkot dažādās valodu kombinācijās, tādejādi palīdzot klientiem pārvarēt valodu barjeras un panākt plānoto.

Notariāli tulkojumi un cita veida tulkošana Tavām vajadzībām

Notariāli tulkojumi ir attiecīgajā valodā pārtulkoti teksti, kurus ar parakstu garantē zvērināts tulkotājs, bet tulkotāja paraksts tiek apliecināts pie notāra. Pēc nepieciešamības, notarāli tulkojumi var būt dažādi – piemēram, apliecinājums pie dokumenta oriģināla vai kopijas. Notariāli tulkojumi nepieciešami dažādu veidu dokumentos, piemēram, uzņēmuma reģistra uzziņās, autovadītāja apliecības tulkošanā, pilnvarās u.c.
Protams, lielā izvēlē ir notariāli apstiprināti tulkojumi Rīgā, taču vairāki uzņēmumi nodrošina arī citas iespējas (piemēram, iztulkotā dokumenta piegādi ar kurjera starpniecību). Lai ietaupītu laiku un līdzekļus, uzzini, kuri notariāli apstiprināti tulkojumi Rīgā un citur ir piemērotākie. Visādā ziņā arī pārliecinies, ka notariāli tulkojumi tur tiek veikti kvalitatīvi un ievērojot termiņus.
Bez šaubām, izvēloties pakalpojuma sniedzēju, nozīme tiek piešķirta arī tā izmaksām. Tās atkarīgas no tulkojuma apjoma, eksemplāru daudzuma un citiem faktoriem.
Katrs gadījums tiek izskatīts atsevišķi un , ja apjoms ir liels vai vajadzīgi vairāki dokumenti, bieži tiek noteiktas atlaides, kas iepriecina! Savukārt, ja vajadzīga mutiskā tulkošana, visbiežāk tulkošanas cenas tiek aprēķinātas, ņemot vērā stundas likmi. Nozīmīgi ir arī, vai nepieciešams kāds papildus aprīkojums. Bez šaubām, arī tad tulkošanas cenas atkarīgas no tulkošanas veida un specifikas, vietas, kur tulkošana plānota u.c. faktoriem.
Ja darbojies vidē, kur saskarsme ar citu valodu lietojumu vajadzīga ļoti bieži un tulkošana nepieciešama bieži, ieteicams izvēlēties firmu, ar kuru varētu rēķināties ilgtermiņā.
Ja aktuāli tulkošanas pakalpojumi, vērts ieskatīties http://www.skrivanek.lv/lv/ pakalpojumu klāstā. Piedāvājumā ir dažādu veidu tulkošana, piemēram, dažādu sfēru tekstu tulkošana, mājaslapu tulkošana, arī konferenču tulkošana, sinhronā tulkošana, secīgā tulkošana u.c pakalpojuma varianti. Plašāku informācija pieejama – http://www.skrivanek.lv/lv/.
Regulāri vajadzīga dokumentu tulkošana, notariāli tulkojumi vai cita veida tulkošana? Apsver sadarbību ar lojālu šo pakalpojumu sniedzēju un esi drošs par rezultātu!