Dzīvības apdrošināšana kā drošības spilvens

 

dzīvības apdrošināšanaKASKO apdrošināšana drošākai ikdienai

Nauda ir būtiska dzīves sastāvdaļa, kas garantē zināmu drošības sajūtu. Tomēr dzīvē nekam nav nekādas garantijas, tādēļ finanses ir arī tā sfēra, kas var ietekmēt mūsu stresa līmeni. Īpaši tas jūtams, kad finansiālā stabilitāte tiek ietekmēta vai kaut kas šajā sfērā neiet, kā cerēts. Turklāt arī tad, kad viss liekas kārtībā, skaidrs ir tas, ka viss var mainīties vienā brīdī – nelaimes gadījums vai cita slikta situācija rūpīgi veidoto sistēmu var sabojāt vienā brīdī. Ir dažādi veidi, kā stresa līmeni mazināt – viens no tiem ir apdrošināšanas kompāniju pakalpojumu izmantošana.

Šobrīd piedāvājumā vairāki apdrošināšanas veidi – praktiski visām vajadzībām un gadījumiem. Divas no populārākajām ir dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana. Ko tās ietver un kā tās noformēt? Lasi tālāk, lai saprastu un noskaidrotu vairāk!

Dzīvības apdrošināšana kā drošības spilvens

Dzīvības apdrošināšana parasti tiek noformēta ar mērķi parūpēties par finansiālu nodrošinājumu arī tad, kad kāds notikums visu apgriež kājām gaisā. Dzīvības apdrošināšana dod iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neparedzētās situācijās.
Laba iespēja ir arī uzkrājošā dzīvības apdrošināšana – ar šo apdrošināšanu klients dažu gadu laikā var izveidot vērā ņemamu uzkrājumu, kas var būt labs atbalsts tuvākā vai tālākā nākotnē. Šis ir viens no populārākajiem dzīvības apdrošināšanas variantiem ne vien Latvijā, bet arī citās valstīs.
Jāsaka, ka apdrošināšanas polišu sortiments šobrīd ir diezgan daudzveidīgs – katram no tiem ir savi noteikumi un risku segums. Izvēlies sev atbilstošāko risinājumu un jūties drošs par savu un savu tuvinieku nākotni!

Kādus riskus ietvert ceļojumu apdrošināšanā?

Lai cik rūpīgi plānots būtu ceļojums, tajā var notikt daudz kas neplānots – nokavēts lidmašīnas reiss, nozaudēta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir tikai daži no iespējamiem riskiem. Lai nesabojātu prieku par ceļojumu, noderīga var būt ceļojumu apdrošināšana.
Ja aktuāla ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas atradīsi internetā – izveidoti gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi padomi, kas noteikti palīdzēs pieņemt labāko lēmumu. Ikviena apdrošināšanas polise ietver vairākus riska segumus, tāpēc to viegli pielāgot tieši konkrētajai vajadzībai. Piemēram, ja ceļojumā plāno doties ar lidmašīnu, vērts polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Īpaši būtiski tas var būt, dodoties ārpus Eiropas Savienības.
Pirms noformē apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami daudzpusīgs risku segums. Tik pat nozīmīgs ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir pozitīvs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai kāda cita polise vilties neliks.