Lipc.lv

DĀRZA MĒBELES MIERĪGAI RELAKSĀCIJAI AR TUVINIEKIEM

by lipc on 25/04/2017

Dažādas iekārtas sadzīvei un birojam plašā piedāvājumā pieejamas veikalā  1a.lv. LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas un tūkstošiem citu preču – aplūko nepieciešamo saskaņā ar atvēlēto budžetu un vēlmēm!

NEMAINĪGI NODERĪGS AKSESUĀRS  – KVALITATĪVS PULKSTENIS!

1a.lv preču izvēlē ir atšķirīgi viedie pulksteņi ar izvērstu funkciju daudzumu. Piedāvājumā radio pulkstenis ar iebūvētu modinātāju , kas palīdzēs pamosties laikus. Ikvienam, kurš aizraujas ar kustību aktivitātēm un ir moderno tehnoloģiju piekritējs, saistošs , iespējams, būs sportošanas pulkstenis. 1a.lv preču klāstā  ir daudzveidīgi sportiskie pulksteņi, ar plašām funkcijām un cenām. Sporta pulksteņi 1a.lv preču klāstā ir tikai no pārbaudītiem zīmoliem Sunto, Garmin un citiem.

 

Dārza mēbeles ļaus patīkami labiekārtot atpūtas teritoriju katrā pagalmā vai terasē. Dārza mēbeles vērienīgajā klāstā no 1a.lv dos iespēju apskatīt meklēto. Vai jūsu pagalmā labāk iederētos saliekamie zviļņi vai dīvāni? Izvēlies nepieciešamās dārza mēbeles un ērtības! Pielāgo krāsu lapenei vai dizaina priekšmetiem – dārza mēbeles ir noderīgas ne vien ērtākai atpūtai, bet arī patīkamākakai apkārtnei Tavā mājā.

Pasūti preces šeit- http://www.1a.lv/majai_darzam_un_remontam/atputai_majas_darza/darza_mebeles

TEICAMAS KVALITĀTES LED SPULDZES TAVA TELPU APGAISMOŠANAI

LED spuldzes ir videi saudzīgs palīgs mājokļa apgaismošanai . LED spuldzes ir izteikti ilgtspējīgs rīks – 100% patērēto strāvu tās pārveido gaismā.Vienlaikus LED spuldzes neuzkrāj ekstra siltumenerģiju un nevairo planētas globālo uzsilšanu.1a.lv preču klāstā redzēsi vairāku klašu LED spuldzes, ko varēsi dedzināt mājokļos un ofisos.

ŠUJMAŠĪNAS PAVER IESPĒJU IZVEIDOT PERSONĪGO APĢĒRBU PAŠA SPĒKIEM

Vērtīgas ierīces ikvienā miteklī ir šujmašīnas. Šujmašīnas ļauj ne vien izpausties mākslinieciski un pagatavot unikālus drēbju piemērus, bet arī parocīgi personalizēt vecās tekstillietas. 1a.lv apskatāmas šujmašīnas no pārbaudītiem izstrādātājiem , tostarp Singer, Brother un citiem. Sortimentā ir gan automatizētas, gan elektromehāniskas šujmašīnas šūt gribētājiem ar visdažādāko pieredzi šūšanā.

PAR LABSAJŪTU DZĪVESVIETĀS UN OFISOS ATBILDĒS GAISA MITRINĀTĀJI

Plašajā ierīču piedāvājumā no 1a.lv atrodami  arī gaisa mitrinātāji. Ja telpās, miteklī vai darbā gaiss ir pārmērīgi sausināts , gaisa mitrinātāji acumirklī atrisinās situāciju. Gaisa mitrinātāji aizkavē no neveselīgas ādas un niezes parādīšanās , arī atbild par patīkamu klimatu telpās vispārīgi. 1a.lv gaisa mitrinātāji atlasāmi pēc darbības mehānisma un vairākiem raksturlielumiem, tādēļ vērienīgajā klāstā jebkurš spēs izraudzīties attiecīgajai iekštelpai derīgāko.

VEIKSMĪGAM CEĻAM IZRAUGIES LABAS VASARAS RIEPAS!

Ja parasti brauc ar personīgo vai darba automašīnu un gribi pārvietoties droši un ekonomiski, siltajā laikā noteikti svarīgas ir augstas kvalitātes vasaras riepas. 1a.lv iegādājamas vasaras riepas vieglajām automašīnām un autobusiem, tāpat arī sporta auto. Stingrā gumijas sastāva ietekmē vasaras riepas nodrošina teicamu saskari gan uz sausas, gan salijušas autoceļa seguma . Vasaras riepas no 1a.lv rūpēsies, lai ikkatrs brauciens izdotos drošs!

Gaisa mitrinātāji, šujmašīnas, vasaras riepas un simtiem citu kvalitatīvu lietu online iepirkšanās vietnē 1a.lv. Ielūkojies un pārliecinies jau tūlīt!

Comments are closed.