Auto riepas un diski – teicama kvalitāte, draudzīgas cenas iepirkšanās platformā Riepas1

Riepas1Visi šoferi zina, cik izšķiroša nozīme ir kvalitatīvām un laika apstākļiem atbilstošām riepām. Neatbilstošas riepas ir viens no vērā ņemamiem iemesliem, kādēļ rodas ceļu satiksmes negadījumi.

Kā saprast, kad vajadzīga riepu maiņa?

Kānovērojuši CSDD pārstāvji, vasaras riepas pret ziemas riepām var nomainīt sākot no 1. Oktobra, lai gan normatīvos aktos minēts, ka automašīnai ar ziemas riepām jābūt laikā no 1. Decembra līdz 1. Martam. Tomēr būtiskākais faktors, protams, ir laika apstākļi. Piemēram, pavasarī pāriešana uz vasaras riepām nav steidzama, jo dienas laikā gaiss var iesilt līdz +10 grādiem, bet naktīs – noslīdēt līdz 0 grādiem, veidojot atkalu. Tāpēc auto eksperti iesaka riepu maiņu veikt tad, kad vidējā gaisa temperatūra ir vismaz + 7 grādi.

Izvēlies riepas, ņemot vērā vajadzības un paradumus!

Automašīnai visdrošāk izvēlēties tāda veida riepas, kādas iesaka ražotājs. Pirmkārt, jāņem vērā izmērs – tas vairumā gadījumu atrodams auto durvju ailē vai uz degvielas tvertnes vāciņa. Vajadzības gadījumā noteikti konsultējies ar speciālistiem, kuri ieteiks, kāda tipa riepas labāk izvēlēties. Riepu izvēlē vislabāk un drošāk izvēlēties pārbaudītus risinājumus – riepas no vadošām preču zīmēm, kam uzticas pieredzējuši autovadītāji un eksperti.

Ar ko rēķināties, iegādājoties riepas internetā

Teicama opcija ir pirkt riepas internetā – tas ir ātrāk un arī daudz vienkāršāk. Riepas internetā mūsdienās pieejamas bagātīgā izvēlē, tomēr vislabāk tās pasūtīt pie nozares ekspertiem. Pērkot riepas internetā, rūpīgi jāiepazīstas ar visu norādīto informāciju , lai piemeklētu atbilstošāko risinājumu.

Tiešsaistē var pasūtīt ne tikai riepas, bet arī diskus. Riepas un diski parocīgi piemeklējami pēc noteiktiem kritērijiem, tādēļ nav pat jādodas uz dažādām tirdzniecības vietām – atbilstošās riepas un diski atrodami un pasūtāmi tikai dažās minūtēs! Arī piegāde parasti ir ātra. Viens no variantiem, kur iegādāties riepas, ir Riepas1.

Riepas1 – bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā

Viens no variantiem, ja meklē riepas internetā, ir ieskatīties Riepas1 sortimentā. Riepas1 komandas uzdevums ir piedāvāt ērtu un ātru riepu iegādi internetā. Turklāt piedāvājums ir visnotaļ vērā ņemams – izvēlei vairāku veidu riepas un diski.
Riepas1 lepojas ar plašu noliktavu, kas dod opciju veikt savlaicīgu piegādi . Riepas1 noliktavā visu cauru gadu tiek nodrošināta optimālā gaisa temperatūra, lai riepas un diski būtu augstākajā kvalitātē.