Lipc.lv

Apdrošināšana – kādēļ to izvēlēties?

by lipc on 08/06/2017

Kā zināms, finanses ir tā sfēra, kura cilvēka dzīvē var izraisīt visvairāk satraukuma. Īpaši tad, kad finansiālā stabilitāte sašķobās vai kaut kas finanšu pārvaldībā neiet, kā cerēts. Turklāt arī tad, kad viss liekas labi, jāņem vērā, ka viss var mainīties vienā brīdī – nelaimes gadījums vai cita slikta situācija visu drošības sistēmu var sabojāt vienā brīdī. Ir vairāki veidi, kā stresa līmeni mazināt – viens no tiem ir apdrošināšanas kompāniju pakalpojumu izmantošana.
Ielūkojoties apdrošināšanas kompāniju sortimentā, jāsecina, ka izvēle ir patiešām ievērojama – bagātīgs ir arī apdrošināšanas polišu piedāvājums. Šoreiz aplūkosim 2 variantus un uzzināsim, ko ietver dzīvības apdrošināšana un veselības apdrošināšana ceļojumiem, un kādās situācijās tās var noderēt.

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc to izvēlēties?

Ja esi vienīgais pelnītājs ģimenē, tad ir būtiski ne tikai gādāt par to šobrīd, bet padomāt arī par to, kas būs, ja Tu par saviem mīļajiem turpmāk parūpēties nebūs iespējams – te piemērots variants var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana dod iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neplānotās situācijās.
Dzīvības apdrošināšana noformējama dažādos līgumu variantos, no kuriem katrs nodrošina dažādas seguma formas un apmierina dažādas prasības.
Jāatzīmē, ka apdrošināšanas polišu sortiments šobrīd ir visai daudzveidīgs – katram no tiem ir savi noteikumi un risku segums. Izvēlies sev piemērotāko risinājumu un jūties pārliecināts par savu un savu tuvinieku nākotni!

Kādus riskus ietvert ceļojumu apdrošināšanā?

Daudzi cilvēki savus atvaļinājumus izvēlas pavadīt ceļojot – un tas arī ir saprotams. Ceļojumi nodrošina lieliskas emocijas un jaunus iespaidus. Taču, lai prieku neaizēnotu kādi ne visai jauki notikumi, dodoties īsākos un garākos ceļojumos, labs risinājums ir ceļojumu apdrošināšana. Starp citu, apdrošināšana darbojas, dodoties ne tikai atpūtas, bet arī biznesa braucienos.
Piemeklējot vēlamo polisi, vērts uzmanību pievērst vairākiem kritērijiem, izvērtējot – piemēram, ceļojuma galamērķi un ilgumu, apdrošināto personu skaitu, iespējamos riska faktorus un aktuālos riska segumus. Protams, nozīme ir arī plānotajiem pārvietošanās veidiem – tas notiks ar automašīnu, autobusu vai lidmašīnu. Lai būtu drošs, ka izvēlēta atbilstošākā ceļojumu apdrošināšana, vērts iepazīties ar vairākiem variantiem un nepieciešamības gadījumā arī vērsties pie kompetentiem apdrošināšanas ekspertiem.
Pirms iegādājies apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami liels risku segums. Tik pat svarīgs ir arī citu klientu vērtējums – pārliecinies, ka tas ir labs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai cita polise vajadzības gadījumā attaisnos uz to liktās cerības.

Comments are closed.