Lipc.lv

SPORTA KLUBS – LABAI PAŠSAJŪTAI, POZITĪVĀM EMOCIJĀM

by lipc on 01/02/2017

Kāda paruna vēsta, ka kustībā ir dzīvība. Un, kurš gan negrib ne tikai labi justies, bet arī pievilcīgi izskatīties? Nenoliedzami, pašsajūtas un izskata uzlabošanā labs palīgs ir sporta klubs. Šobrīd piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs, atliek vien saprast, kurš fitnesa klubs atbilst Tavām prasībām. Viens no variantiem ir sporta klubs Veselības Fabrika.

Veselības Fabrika ir sporta klubs, kas piemērots jebkuram vecumam un dažādai fiziskajai sagatavotībai. Turklāt, gādājot par sportot gribētājiem, šis sporta klubs strādā gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs. Kluba darba laiks darba dienās ir no plkst. 7.00 līdz pat plkst. 22.00, savukārt nedēļas nogalēs – no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00.

FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ, TRENAŽIERU ZĀLE, PERSONĀLTRENIŅI – ATRODI SEV PIEMĒROTĀKO!

Ja esi grupu nodarbību cienītājs un interesē, piemēram, veselības vingrošana, pilates, aerobika vai kalanētika, fitnesa klubs Veselības Fabrika ir laba izvēle. Grupu nodarbības tiek organizētas četrās zālēs.

Fitnesa klubs organizē arī personāltreniņus, kas var noritēt gan kluba telpās, gan arī ārpus tām. Ja izvēlēsies šo iespēju, personāltreneris izveidos atbilstošu treniņprogrammu un palīdzēs to realizēt!

Vairāk informācijas- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/power/!

Sporta klubā ir arī trenažieru zāle. Trenažieru zāle ir gaiša, plaša un augstiem griestiem, kas ļauj trenēties svaigā gaisā, organismam saglabājot nepieciešamo mundrumu un enerģiju. Zāles treneris ik katram interesentam nodrošina atbilstošāko no iepriekš sastādītajām treniņprogrammām atbilstoši fiziskajai sagatavotībai un mērķim.

KAS JĀZINA, APMEKLĒJOT KLUBU

Noturēt motivāciju un ietaupīt naudu palīdzēs sporta kluba abonoments. Sporta kluba abonoments ir lielisks variants situācijās, kad ir vēlme iepazīties ar kluba darbību, gan arī, piemēram, tad, ja fitnesa klubu plāno apmeklēt neregulāri vai gribi apmeklēt kādas īpašas grupu nodarbības. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies, kurš ir  Tev vēlamākais sporta kluba abonoments!

Būtiski, ka pēc abonomenta iegādes tas jāaktivizē mēneša laikā, pretējā gadījumā tas tiks anulēts un trenažieru zāle , kā arī citi pakalpojumi nebūs pieejami. Tāpat jāņem vērā, ka trenažieru zāle patstāvīgai tās izmantošanai pieejama personām , kas sasniegušas vismaz 14 gadu vecumu.

DAUDZVEIDĪGS PIEDĀVĀJUMS UN DAŽĀDAS PRIEKŠROCĪBAS

Fitnesa klubs Veselības Fabrika piedāvā ne vien izdevīgus abonomentus, bet arī atlaižu karti, kas tās īpašniekam nodrošina labas atlaides. Piemēram, ja fitnesa klubs apmeklēts trīs mēnešus, tiek iegūts sudraba statuss, kas nodrošina 5 % atlaidi abonomentiem , kā arī iespēju uzaicināt vienu draugu, kas arī klubu varēs apmeklēt lētāk.

Vēl viens pakalpojums, ko nodrošina sporta klubs Veselības Fabrika – solārijs. Izvēlei gan horizontālais, gan vertikālais solārijs. Izmanto iespēju ne vien labi justies, bet arī labi izskatīties, kopā ar klubu Veselības Fabrika!

 

Comments are closed.