Lipc.lv

Oriģināli pārsteigumi svarīgos dzīves notikumos

by lipc on 23/01/2017

Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu jubilejas , kā arī citi svētki ir daļa no mūsu dzīves. Unvisos svētkos svarīgas ir dāvanas. Tomēr bieži vien dāvanu iegāde nav nemaz tik vienkārša, īpaši, ja gribas uzdāvināt kaut ko, kas vairos patīkamas emocijas, nevis stāvēs plaukta tālākajā nostūrī. Diemžēl šajā laikmetā, kad visa kā ir daudz, ar kaut ko oriģinālu gaviļnieku pārsteigt kļūst arvien grūtāk. Tādēļ jāmeklē interesantas dāvanas, kas paliks atmiņā vēl ilgi pēc to saņemšanas. Viena no iespējām ir piedzīvojumu dāvana.

Lai atrastu interesantas dāvanas, vari iedvesmu smelties dāvanu interneta veikalu piedāvājumos – tur pieejamas dažādas dāvanu idejas katrai gaumei. Piemēram, ja aktuāla dāvana sievietei, nekļūdīsies, uzdāvinot kādu skaistumkopšanas procedūru. Zinot dāvanas saņēmējas gaumi, saistošas var būt arī tādas dāvanu idejas kā dažādu kursu vai semināru apmeklējums vai krodziņa apmeklējums. Bet varbūt pārsteidzoša dāvana var būt lidojums ar deltaplānu? Pats būtiskākais – lai dāvana iepriecina un pārteidz!

 

Kartingi – azartiskai atpūtai

Meklējot interesantas dāvanas vīriešiem, jāielāgo, ka viņiem patīk izaicinājumi. Tieši tādēļ tādas aktivitātes kā kartingi vai šaušana, ir ideāli piemērotas dāvanas vīrietim. Šobrīd kartings ir daudzu iecienīts – kartings pieejams vairākās trasēs , kas ik dienas pulcē azartiskus šoferus. Turklāt kartings var būt lieliska atpūta kā vienatnē, tā divatā vai pat draugu lokā. Kartings iecienīts arī darba kolektīvu vidū. Tiem, kuriem patīk azarts un ātrums, kartings būs piemērota dāvana.

 

Arī šaušana var būt kā laba dāvana kādam. Viens no variantiem ir šaušana ar loku brīvdabas šautuvē pieredzējušu instruktoru vadībā. Šaušana ar loku piemērota dažādām vecuma grupām – katrs var iejusties Robina Huda lomā! Otra iespēja ir šaušana ar kara ieročiem. Šāda šaušana dos iespēju izbaudīt azartu un pacelt adrenalīna līmeni vēl nebijušos augstumos. Tāpat saistoša var būt arī šaušana pa kustīgiem mērķiem.

Bez šaubām, kartings un šaušana nav vienīgās iespējas, kad vajadzīgas dāvanas vīrietim. Labs variants, ja aktuālas dāvanas vīrietim, ir arī lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu, aizraujošs brauciens ar vučko vai, piemēram, brauciens ar laivu.

Labākās dāvanas – no sirds!

Savukārt, ja nepieciešamas dāvanu idejas bērniem, kā interesantas dāvanas var kalpot, piemēram, zīmēšanas kursi, boulinga ballīte vai ūdens bumbas piedzīvojums – lietas, kas garantē jautrību vai iespēju piedzīvot kaut ko nebijušu.

Nav būtiski, aktuālas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam, rīkosies pareizi, ja izvēlēsies kādu gaviļniekam saistošu aktivitāti. Smelies labākās dāvanu idejas un piepildi sapņus, pārsteidzot ar labu dāvanu!

 

Comments are closed.