Lipc.lv

KURĀ VIETĀ PILSĒTĀ MEKLĒJAMS LABS SPORTA KLUBS?

by lipc on 17/06/2017

Tad, ka esi apņēmies padarīt labāku savu pašreizējo formu, tad noderēs moderns sporta klubs, kāds ir tieši Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir sporta klubs Teikā, kurā tiek piedāvātas nodarbības klientiem ar visādu fizisko sagatavotību, kā arī trenažieru zāle, tiem cilvēkiem, kas grib sportot ar treneri vai arī vienatnē.

TRENAŽIERU ZĀLE – ĒRTAI FORMAS UZTURĒŠANAI

Sporta klubs Veselības Fabrika ir plašās un iedvesmojošās zālēs, kuras motivēs kustēties jebkuru klientu. Tieši šis sporta klubs Teikā atrodas arī ērtā vietā – vēsturiskajā VEF kompleksā. Sporta kluba trenažieru zāle būs ne tik vien liela, bet tāpat arī ar modernāko aprīkojumu, kurš palīdzēs nodarbināt visus muskluļus. Tieši tāpat Veselības Fabrika rūpēsies par to, lai trenažieru zāle vienmēr tiktu pilna ar treniņiem draudzīgu muzikālo pavadījumu.

 

VARĒSI IZVĒLĒTIES, TIEŠI KURŠ SPORTA KLUBA ABONAMENTS BŪS DERĪGS TEV

Sporta kluba abonaments ir galvenā lieta, kura Tev būs vajadzīga, ja Tu plāno apmeklēt spota klubu. Veselības Fabrika piedāvā pamēģināt sporta kluba nodarbības četreiz tiem klientiem, kuriem ir iegādāts izmēģinājuma sporta kluba abonaments. Tad, ja izlemsi trenēties arī turpmāk, Tev turpmāk vajadzīgs vai nu konkrēta skaita reižu sporta kluba abonaments, vai arī mēneša sporta kluba abonamentrs. Taču pirms to nopirkšanas ir svarīgi pārbaudīt, vai Tu gadījumā nevēlēsies apmeklēt speciālo nodarbību, uz ko nepieciešams speciāls sporta kluba abonaments.

 

LABA SPORTA KLUBA LOKĀCIJAS VIETA UN PERSONĪGAIS TRENERIS

Sporta klubs Veselības Fabrika būs pa ceļam visiem tiem, kuri dzīvo labajā Daugavas krastā, jo sporta klubs Teikā atrodas pa vidu it visiem Rīgas labā krasta mikrorajoniem. Tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika būs tuvu katram, kas nakti pavada Vidzemē, bet pa dienu ir Rīgā. Ikvienam sportot gribētājam trenežieru zāle ir pieejama arī īpaši rīta pusē – lai iesildītos darba dienai. Tāpat pieejami arī personāltreniņi.

 

ATRODI SAVĀM VAJADZĪBĀM ATBILSTOŠĀKOS TRENIŅUS

Veselības Fabrika būs pareizā spotošanas vieta, kur iesākt sportošanu vai uzlabot esošo fizisko sagatavotību. Profesionāli treneri nodrošina, ka sporta klubs Veselības Fabrika spēs nodrošināt ļoti plašu treniņu klāstu – Veselības Fabrika būs piemērota gan dāmām, kuras gribēs lēnu nodarbību, gan kungiem, kam interesē kikbokss. Ja gribēsi vairāk izzināt, kādus pakalpojumus var piedāvāt sporta klubs – ielūkojies mājaslapā www.vfabrika.lv!

 

 

Comments are closed.